"Nemůže-li pravda býti projevena bez pohoršení, lépe je přijmouti pohoršení, nežli pustiti pravdu." Jan Hus 

Co si přeji k Vánocům?

17. prosince 2010 v 20:39 | The Truth |  Co
To, co se děje v současné době se snad už ani "svátky klidu a míru" nedá nazvat. Je to normální hysterie. Všechny obchodní domy jsou v obležení nakupujícími (kteří se ve frontě u kasy baví o tom, jak se mají špatně, a přitom nevidíte nic jiného než přetékající vozíky), všude kolem jsou jenom samé reklamy na věci, které si prostě MUSÍTE koupit, abyste nebyli považovány za krkouny a na ulici potkáte nejméně pět lidí, nabízející super levné voňavky, nebo usměvavé slečny dokola opakující "Přispějte na postižené děti/na postižené psy/na zologickou zahradu/na útulek/na slepé kočky/na chudé poslance..." Takový blázinec, a přitom je zase za pár dní po všem... Máme tohle vlastně zapotřebí?

Proto si k dnešním Vánocům ze všeho nejvíc přeji zrušení Vánoc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Blechovan Blechovan | E-mail | Web | 17. prosince 2010 v 21:24 | Reagovat

Předvánoční shon je zabiják dobré nálady. Jo a ty sbírky? Všichni přispíváme každou korunou, kterou vydáme třeba jen za rohlík (DPH). Mimo jiné i na hlídání exposlance Melčáka, což stálo několik milionů korun (osobní ochranka i s autem jemu a celé rodině. Proč? Inu, zradil voliče).
Ale Vánoce jsou přes všechny ty nepříjemnosti hezké svátky, protože se při nich setkávají příbuzní a známí, kteří na sebe neměli třeba celý rok čas.
Hezké Vánoce a veselého Silvestra. :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama