"Nemůže-li pravda býti projevena bez pohoršení, lépe je přijmouti pohoršení, nežli pustiti pravdu." Jan Hus 

Lactel a dinosaurus

20. března 2011 v 17:00 | The Truth |  Ostatní
Aby se neřeklo, že na svém blogu na všechno nadávám, rozhodla jsem se (když je ta neděle), stvořit něco pro odlehčení atmosféry.

Už jste určitě zaregistrovali v televizi (ano - v televizi, a nechoďte na mě s tím moderním tvrzením "Já na TV nekoukám, nemám na to čas.", které znamená: "Na televizi se dívám, ale nechci aby to někdo věděl.", nebo "Nemám čas na sledování televize, protože veškerý svůj volný čas trávím u Facebooku.") tu novou reklamu na mléko Lactel. Jestli ne, pokusím se vám jí přiblížit: v kuchyni sedí chlapeček a jeho tatínek, který si čte noviny. Jelikož je dítko zvídavé, čte si nápis na mléku a ptá se: "Tatí, co je to za novou láhev mléka Lactel?" Jelikož ho tatínek neposlouchá, zopakuje to ještě jednou ale on stále nevnímám, a tak to zakončuje otázkou: "Tatí, jak se dělají děti?" Otec zbystří a začne vysvětlovat, co je to ten nový obal trvanlivého mléka zač...

Když jsem tuto reklamu viděla poprvé, uvědomila jsem si, že ten chlapcův obličej je mi nějak povědomý, a tak jsem začala přemýšlet... Dneska jsem na to konečně přišla. Před několika lety, dávali v televizi seriál Dinosaurus, o rodince dinosaurů (překvapivé, že?). Táta dinosaurus vždycky přišel z práce domů a zařval: "Miláčku, jsem doma!!!" No, pokud jste pamětníci, možná si to ještě vybavíte. A pokud ano, jistě si vzpomenete, že dinosauří rodinka měla pět členů - rodiče a tři děti, z toho jedno byl takový drzý prcek, který mlátil tátu po hlavě a křičel: "Nejsi máma, nejsi máma." Ha ha ha. Ale abychom se vrátili k podstatě věci, on totiž ten malý rozmazlený dinosaurus vypadá úplně stejně jako klučina v té reklamě na mléko:
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Alfons Koukol Alfons Koukol | Web | 20. března 2011 v 21:02 | Reagovat

Já se na tv nekoukám, ale zrovna dneska jsem jí nahodou viděl. A to i když se na tv vopravdu nedívám:o))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama