"Nemůže-li pravda býti projevena bez pohoršení, lépe je přijmouti pohoršení, nežli pustiti pravdu." Jan Hus 

Nemějte obavy, žádná budoucnost se nekoná...

29. května 2011 v 20:06 | The Truth
...během pár následujících týdnů totiž lidstvo pomře hlady.

Proč? Protože nebudeme mít co jíst. Začalo to před několika lety, epidemií slintavky a kulhavky. Spousta lidí přestala konzumovat hovězí maso, protože se bála přenosu těchto chorob. Potom problém utichl. Objevila se ptačí chřipka, opět svět bláznil a přestal jíst kuřecí maso. A stejně tak jak se objevila, tak i zmizela. Před nedávnou dobou se zase řešila prasečí chřipka, vepřové maso se stalo tabu, nakoupili se očkovací vakcíny za miliony a co? Vakcíny se vyhodily, stejně tak jako ty peníze za ně. A tenhle týden tu máme okurky - průjem z okurky, hm, tak to tu ještě nebylo, teď pro změnu přestaneme jíst raději veškerou zeleninu. Jestli to tak půjde dál, tak nebudeme moci jíst vůbec nic, a proto všichni zhubneme (no, některým z nás to jenom prospěje) a následně umřeme hlady.

A já vám něco řeknu proč to tak je - naši předci jedli protože potřebovali energii na práci, po válce všichni vzpomínali na nedostatek potravin a tak jsme se několik let cpali vším možným jenom proto, že to prostě bylo - a tím lépe, pokud to "něco" bylo ještě navíc dobré. A dnes? Dnes najdeme všude spoustu hysteriků, kteří si úzkostlivě hlídají jídelníček, hlavně aby tam bylo všechno zdravé, bio a light (nehledě na to, že po nákupu toho všeho bude "light" akorát tak vaše peněženka). A pak se divte, že se v Německu posírají z obyčejných okurek. Ale nemůžeme všechno svádět jenom na rádoby zdravou výživu. Jedním z problémů je lidská imunita. Jak jsou nyní lidé pečliví na jídelníček, nejinak je tomu i v oblasti zdraví a hygieny. Pořád se myjí, pořád s sebou nosí hygienické vlhčené kapesníčky, pořád chodí k lékaři - a pořád všechno řeší prášky. Kde potom máme tu imunitu brát, když si spousta z nás bere Brufen každé ráno jako "preventivku" a i na chřipku si žádáme od doktora antibiotika? Nemyslete si, bakterie totiž nejsou blbý (ano, nejsou tak blbý jako lidi). Zvyknou si na všechno, i na antibiotika, a naše zhýčkané organizmíčky, vypiplané neustálým omíváním, staráním se a příšerně zdravou stravou, si neumí vytvořit protilátky. A co pak? No, pak jsme kolektivně všichni v prdeli, dámy a pánové.

Ale nemusíme se tím dlouho trápit, protože, jak už bylo řečeno, stejně za chvíli všichni pomřeme z nedostatku jídla, ze kterého bychom byli schopni neposrat se
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 LittleMe LittleMe | Web | 29. května 2011 v 20:46 | Reagovat

To se lehko říká, že chceme prášky na každou kravinu, ale když je ti zle sáhneš po čemkoli, co by ti udělalo líp. Co na tom, že prášky mají většinou mnohem víc nežádoucích účinků, než těch žádoucích xD

2 protivsem protivsem | Web | 29. května 2011 v 21:05 | Reagovat

[1]: Ale já nemluvím o tom, že bychom neměli brát prášky pokud nám je zle. Já mluvím o případech, kdy nás trochu pobolívá hlava a už do sebe cpeme jeden prášek za druhým nebo když dítě trochu zakašle a hned s ním matka letí k doktoru pro antibiotika.

3 nemoc nemoc | Web | 30. května 2011 v 14:56 | Reagovat

Jeden z nejlepších článků, který jsem tady kdy nečet :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama