"Nemůže-li pravda býti projevena bez pohoršení, lépe je přijmouti pohoršení, nežli pustiti pravdu." Jan Hus 

Červen 2011

7 důvodů proč nechodit na diskotéku

29. června 2011 v 14:52 | The Truth |  Ostatní
1) Budete se cítit jako houska v obchodě
Pokud jste si někdy mysleli že na diskotéku se chodí proto, abyste se s pobavili s přáteli, zatancovali si a případně se opili, jste na omylu. Na diskotéce jste totiž zboží, které si ostatní prohlíží, vybírají a následně si je snaží koupit nejčastěji pomocí nějakých trapných balicích technik nebo pozváním na panáka.

2) Nevyhnete se konfliktům
Protože se na diskotékách většinou vyskytuje nejvíce namachrovaných blbečků a vypatlaných barbín, být svědkem (nebo se přímo účastnit) nějakého konfliktu není vůbec těžké. Stačí do někoho strčit, na někoho se "divně" podívat, nebo vylít trochu pití a problém je na světě.

3) Každý se o vás otře
Na diskotéce vás může každý beztrestně ohrabávat, protože se vždycky může vymluvit na to, že je tam moc lidí a málo místa, takže se kontaktu s druhými prostě nevyhnete - ale nečekejte vysvětlení toho, proč se každý "omylem" otře zrovna o váš zadek.

4) Stanete se svědkem trapnosti
Tlustoprdky narvané v upnutých minišatech, kozatky s přetékajícím výstřihem, nagelovaní metrosexuálové v upnutých nohavicích, bezmozci s poklopcem mezi koleny - a všichni se snaží zaujmout opačné (anebo i stejné) pohlaví roztodivnými pohyby, nápadně připomínající lidoopy.

5) Dostanete depku z toho, jak jsou lidé blbí
Nebo se naopak královsky pobavíte a nasmějete při pohledu na ty debílky kolem, kteří se snaží vypadat naprosto "kůl".

6) Utratíte spoustu peněz
Pokud se na diskotéce ocitnete omylem, nebo vás přemluví kamarádi a vy nechcete "dělat krávu", strávíte mnoho času kupováním různých drinků, abyste se co nejdříve dostali do stavu opilosti a otupili tak svůj přirozený intelekt s cílem přizpůsobit se zdejší mentalitě.

7) Budou vás balit i ti největší tragédi
Jak už bylo řečeno, většina návštěvníků diskoték sem nechodí za zábavou, ale na lov. Stačí k tomu přidat pár skleniček alkoholu a už je každý mistr světa a má sebevědomí až na půdu. Pak už vám nezbývá jen žasnout, jak si to vyžrané plešaté prase vůbec může myslet, že by o něj nějaká přítomná měla zájem.

Diskotéky jsou zkrátka na hovno pokud se chcete jen nezávazně pobavit, aniž by vás každý trouba obtěžoval a měl pocit, že si na vás může beztrestně sáhnout. A jednou z nejvtipnějších věcí je, když se všechny ty diskotékové pipiny oblečou jako šlapky a potom si stěžují, že je tam zástupci mužského pohlaví neustále obtěžují. To lidstvo se snad nikdy nepoučí.

Jak mít obézní a debilní děti

21. června 2011 v 20:51 | The Truth
Přestože je očividné, že většina rodičů ví, jak ze svého potomka udělat vymatlaného tlustoprda (protože takových chodí po světě spousty), existují ještě ti, kteří mají nějaké ideály o dětství a výchově - tak proč je nezničit?

A) Jak udělat z dítěte odporného, umaštěného buřta:
- správná strava - brambůrky, hranolky, cokoliv obaleného v čemkoliv smažené na tom nejlevnějším oleji/tuku/sádle, bonbóny, čokoládu, sladké bublinkové nápoje podávejte kdykoliv během dne a v neomozeném množství - jen hlavně žádnou zeleninu a ovoce!!!!!
- vhodné (ne)sportovní aktivity - zakažte svému miláčkovi chodit ven a jakkoliv se hýbat - sport mu dovolte jenom v televizi (a nezapomeňte doplňovat energii prostřednictvím správných potravin - válení se u televize opravdu vyčerpá)
- koníčky - tady lze jen doporučit předchozí "aktivity", jinou alternativou může být pak sezení u počítače - ale bedlivě sledujte, co tam váš buřtík vyvádí - pokud by totiž sledoval nějaké pornofilmy, mohl by se zakucat a vdechnout křupky nebo čokoládovou tyčinku (ano, v rámci správné stravy)

B) Jak udělat z dítěte vymaštěného, nevychovaného zmrda
- úplně nejjednodušší je cesta je být vymaštěný, nevychovaný zmrd - rodič -) vaše dítě to odkouká
- další možnosti jsou:
- hlavně ho, chudáka, nepřetěžovat učením (= dělat úkoly za něj, případně si zaplatit někoho, kdo ten úkol udělá nebo si jít stěžovat na učitelku, že zadává dětem úkoly, což je pro ně stresující)
- vyvolávat v něm nekritický postoj k sobě a podporovat v něm nezdravé sebevědomí
- kupovat/dělat všechno co váš potomek chce
- pokud uvidíte, že vaše dcera/váš syn někomu ubližuje, dělejte, že si toho nevšímáte, případně seřvěte osobu, která by chtěla vašemu dítěti bránit ve "zdravém a demokratickém" rozvoji
- neustále dítěti vštěpujte do hlavy, že jejich vrstevníci jsou naprostí lůzři a pokud jejich rodiče nevydělávají alespoň miliardu ročně, nestojí ani za pohled (nebo lidově řečeno - stojí akorát tak za vytření prdele)

Bonus nakonec: Chcete-li mít tlusté a hloupé děti ještě rychleji, vozte je do školy autem i kdyby to byla otázka "jen" 200 metrů, nejenže budou pěkně tělnaté z nedostatku pohybu (nemyslete si, ony se na tom tělocviku rozhodně nepředřou), ale ještě nebudou vědět jak se ze školy dostat domů, protože během vození se nesledují cestu - to je výhodné i pro rodiče, kteří mají svých potomků plné zuby (znáte tu O perníkové chaloupce, že jo).

Žádná krize není!!!!

16. června 2011 v 13:45 | The Truth |  Co
Ano, je to tak, žádná krize neexistuje. Všimli jste si někdy, že alkohol a cigarety se dobře prodávají krize nekrize? Že po celé republice vznikají nové a nové kavárny, hospody a herny?

Včera jsem byla na koncertě. Půl litr piva (no, necelý, protože co si budeme nalhávat, dneska se na přesné míry moc nehraje) stál 30 Kč. Sem tam si někdo neodpustil poznámku, jaká je to zlodějina. Jakmile ale nastoupily kapely, našlo se mnoho lidí, kteří neváhali rozhazovat to drahé pivínko do davu diváku stojících okolo - a nutno podotknout, že mezi těmito kreaturami "já hážu pivo, čumte, to jsem ale king", byly i ženy. Pak ať si zkusí někdo nadávat na stále zvyšující se ceny - tímhle jsme totiž opět dokázali, jak se máme v Čechách dobře a že máme spousty zbytečných peněz, když si můžeme dovolit jen tak rozhazovat pivo za 30 Kč. Věřím, že tito primitivové-rozhazovači jsou ve skutečnosti zakomplexovaní chudáci, kteří musí každý den snášet buzeraci od svého nadřízeného, neposlouchají je děti, případně mají doma manželku stíhačku/manžela idiota, a tak jediný únik z této kruté reality je opít se do němoty a potom si hrát na frajera, který dokáže otrávit večer desítkám ostatních návštěvníků. Copak je Česká republika opravdu národ primitivů?

Stávka v dopravě vs. tlustoprdi

11. června 2011 v 9:52 | The Truth
Zatímco odboráři připravují na pondělí stávku proti vládním reformám, kdy chtějí od 3:00 hodin zastavit dopravu v Praze, v Brně, Olomouci, Opavě a dalších městech, už se vynořují negativní názory a postoje k této akci od mnoha lidí po celé České republice. Ano, přiznávám, že omezení v dopravě bude nepříjemné, ale už je přece načase ukázat, že nebudeme jenom ovce, které "drží hubu a krok". A když to nejde prostřednictvím žádostí, petic ani jednáním, tak co jiného nám zbývá? Spousta obyvatel se zlobí, že stávka stejně nic nevyřeší, že to odnesou akorát pracující a že stávkující jsou akorát nemakačenka, kterým práce smrdí. Každý z nás by si ale měl uvědomit, že stávka má ukázat - jak se lidově říká - "těm nahoře", že si nenecháme všechno líbit. Nebo si dokážete představit, že nastoupíte do tramvaje a řidičem bude 70ti letý dědula, který ještě nemá nárok na odchod do důchodu?

Koneckonců, v celém světě se rozmáhá skoro až hysterické zaujetí zdravým životním stylem a na druhé straně se potýkáme s obezitou dětí i dospělých - samotná Česká republika zaujímá místo na předních pozicích celosvětového žebříčku obezity. Takže v pondělí nenadávejte odborářům, a buďte rádi za šanci, že můžete jít do práce/do školy pešky nebo jet na kole - uděláte něco pro své zdraví a čím víc stávek se ještě zorganizuje, tím více se bude snižovat počet lidí s nadváhou.

Národ čumících debilů

8. června 2011 v 19:19 | The Truth |  Kdo
Ano, to jsme my. Česká republika. Národ čumících ovcí. Nevím kde se tento zvyk vzal, a ani mě to nezajímá, ale začíná mi to opravdu vadit. Jak všichni čumí. Blbě. S otevřenou hubou. Dám vám příklad. Jdu si zaběhat - je celkem logické, že když člověk vyvíjí nějaké fyzické úsili, tak je většinou zpocený, a třeba i červený v obličeji, jako třeba v mém případě. Jenomže to bychom nesměli být v Čechách. Jdu přes přechod, uřícená a vyplivnutá. Místo toho, aby si každý hleděl svého, čumí. Další příklad: Jedete v tramvaji a zazvoní vám telefon, zvednete ho a začnete do něj mluvit (jak to tak obvykle bývá), a co myslíte, že udělají vaši spolucestující? Ano, přesně tak. Přestanou s veškerou aktivitou, otočí se na vás a čumí... Dobíháte autobus a upadnete, nikoho nezajímá jestli se vám něco nestalo, oni prostě jenom čumí. Jdete z obchodu s plnou taškou a utrhnou se vám uši (na té tašce) a všechen nákup se vám rozsype po zemi. Nikdo vám nepomůže - protože všichni jsou zaneprázdnění tím, že čumí. A tak bych mohla pokračovat do nekonečna. Čumět a mít prázdné řeči to nám jde opravdu dobře. Ale zvednout prdel a něco (pro někoho) uudělat, někomu pomoct, za něčím si stát, to se tady holt nenosí.