"Nemůže-li pravda býti projevena bez pohoršení, lépe je přijmouti pohoršení, nežli pustiti pravdu." Jan Hus 

7 důvodů proč nechodit na diskotéku

29. června 2011 v 14:52 | The Truth |  Ostatní
1) Budete se cítit jako houska v obchodě
Pokud jste si někdy mysleli že na diskotéku se chodí proto, abyste se s pobavili s přáteli, zatancovali si a případně se opili, jste na omylu. Na diskotéce jste totiž zboží, které si ostatní prohlíží, vybírají a následně si je snaží koupit nejčastěji pomocí nějakých trapných balicích technik nebo pozváním na panáka.

2) Nevyhnete se konfliktům
Protože se na diskotékách většinou vyskytuje nejvíce namachrovaných blbečků a vypatlaných barbín, být svědkem (nebo se přímo účastnit) nějakého konfliktu není vůbec těžké. Stačí do někoho strčit, na někoho se "divně" podívat, nebo vylít trochu pití a problém je na světě.

3) Každý se o vás otře
Na diskotéce vás může každý beztrestně ohrabávat, protože se vždycky může vymluvit na to, že je tam moc lidí a málo místa, takže se kontaktu s druhými prostě nevyhnete - ale nečekejte vysvětlení toho, proč se každý "omylem" otře zrovna o váš zadek.

4) Stanete se svědkem trapnosti
Tlustoprdky narvané v upnutých minišatech, kozatky s přetékajícím výstřihem, nagelovaní metrosexuálové v upnutých nohavicích, bezmozci s poklopcem mezi koleny - a všichni se snaží zaujmout opačné (anebo i stejné) pohlaví roztodivnými pohyby, nápadně připomínající lidoopy.

5) Dostanete depku z toho, jak jsou lidé blbí
Nebo se naopak královsky pobavíte a nasmějete při pohledu na ty debílky kolem, kteří se snaží vypadat naprosto "kůl".

6) Utratíte spoustu peněz
Pokud se na diskotéce ocitnete omylem, nebo vás přemluví kamarádi a vy nechcete "dělat krávu", strávíte mnoho času kupováním různých drinků, abyste se co nejdříve dostali do stavu opilosti a otupili tak svůj přirozený intelekt s cílem přizpůsobit se zdejší mentalitě.

7) Budou vás balit i ti největší tragédi
Jak už bylo řečeno, většina návštěvníků diskoték sem nechodí za zábavou, ale na lov. Stačí k tomu přidat pár skleniček alkoholu a už je každý mistr světa a má sebevědomí až na půdu. Pak už vám nezbývá jen žasnout, jak si to vyžrané plešaté prase vůbec může myslet, že by o něj nějaká přítomná měla zájem.

Diskotéky jsou zkrátka na hovno pokud se chcete jen nezávazně pobavit, aniž by vás každý trouba obtěžoval a měl pocit, že si na vás může beztrestně sáhnout. A jednou z nejvtipnějších věcí je, když se všechny ty diskotékové pipiny oblečou jako šlapky a potom si stěžují, že je tam zástupci mužského pohlaví neustále obtěžují. To lidstvo se snad nikdy nepoučí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kroketa Kroketa | Web | 28. prosince 2011 v 20:36 | Reagovat

cheché..jelikož na diskotéku v našem městě chodí spoustu malých (někdy jsou to opravdu malý haranti) cikánů,konfliktům se fakt nevyhnu.A stejně tam chodím.
Na ožralý blbečky kašlu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama