"Nemůže-li pravda býti projevena bez pohoršení, lépe je přijmouti pohoršení, nežli pustiti pravdu." Jan Hus 

Mizerové

29. září 2011 v 12:52 | The Truth
Pokud jste už někdy zavítali na můj blog, tak jste si určitě všimli jistého trendu, že pořád pomlouvám ženský, jaký jsou to nevděčný mrchy a zmalovaný fuchtle, který neví co chtěj. Proto jsem se rozhodla, že tentokrát trochu vybočím ze zajetých kolejí, a budu nadávat taky na chlapy.

Kdy mě chlapi serou:

1) Když pomlouvají ženský, jak vypadají - jedna je moc tlustá, druhá vypadá jako anorektička, další se nemožně oblíká/poslouchá nemožnou muziku/je moc zmalovaná/má krátký nohy/má poďobanej ksicht/je moc stará... Kdybyste se pánové taky někdy podívali na sebe. Pořád melete o tom, jak by o sebe ženský měly dbát, jak by měly chodit cvičit a upravovat se - když pomineme fakt, že jste potom akorát nasraný, že chodíte všude pozdě, protože vaše drahá polovička se vám chce líbit a tak se prostě čančá - ale když je chlap upocenej tlustoprd, tak je to asi v pořádku, že? Některý zástupci mužskýho pohlaví celý dny prodřepí u TV/počítače a mají mastnou hubu od hranolek a brambůrků, ale přesto si myslí, že mají právo buzerovat vzhled nějaký ženský.

2) Když si stěžujou, že jsou ženský drbny, a přitom sami, když jsou v hospodě a jeden z nich si odskočí na wc, stane se vděčným cílem drbů a narážek.

3) Když si myslí, že jsou páni tvorstva a jejich jediná povinnost je chodit do práce (někdy ani to ne), a o zbytek se postará ženská, protože uklízet, vařit, prát, žehlit a dělat služku je přece ženská práce, a VŽDYCKY TO TAK BYLO. Jenomže doba trochu pokročila, víte?

4) Když tvrdí, že by nemohli žít s ženskou, která je blbá jak štoudev. Hovno. Mnoho mužů nechce totiž nic jiného. Nejlepší je blbá ženská, aby po vás uklidila, postarala se o domácnost (děti), poslouchala vaše nadávání a fňukání, večer vám podržela a sežrala vám i to, že jedete na týden na školení, a vy přitom jedete k moři s milenkou - která vás oslňuje inteligencí a pořád před ní opakujete, jak je úžasně chytrá a že vás strašně štve, že máte doma takovou blbku. Přitom, když se vrátíte z toho školení, jste celý šťastný, že ta blbka vám uvaří večeři, vypere prádlo a nebude se na nic vyptávat, a dopřeje vám odpočinku. A bude poslouchat vaše kecy typu "To školení bylo děsný, byla tam nějaká kráva, která si myslela, že je nejchytřejší na světě. Takovou bych doma nechtěl... Nechceš mi ho teď vykouřit?"

5) Když si hrajou na drsňáky a přitom jsou to obyčejný bábovky. Určitě jste se s někým takovým potkali - před kamarády a známými si hraje na haura, co všechno dokázal a jak nadřízeného/manželku/přítelkyni/tchýni poslal do prdele,a přitom je doma pod pantoflem a v práci každýmu leze do prdele.

6) Když se vožerou a chovají se (a vypadají) jako prasata. A nejhorší je, když si navíc myslí, že když jsou ožralý, tak po nich půjde každá ženská a připadne jí děsně sexy, jak se to prase potácí a krká ji do ucha, anebo když v opilosti získají pocit, že umí tancovat (a ne, neumí). Nechutné.

To by prozatím stačilo, možná někdy napíšu pokračování.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 nemoc nemoc | Web | 29. září 2011 v 19:19 | Reagovat

Seznam ženskejch prací bych rozšířil ještě o následující: výměna žárovek a těsnění, spravování protékajícího hajulu, kontrola el. zásuvek, utahování čehokoliv, zatloukání hřebíků, čištění ucpanýho vodovodu nebo případně hajzlu... :-D

2 Jane Jane | Web | 4. října 2011 v 17:15 | Reagovat

Přesně tak. I když bych s tím asi neměla souhlasit, abych nepotvrdila domněnku mýho kamaráda, že jsem feministka. I když zase je lepší oslovení "feministka", než "kurva", jak mi říkal doposud...

3 protivsem protivsem | 4. října 2011 v 20:41 | Reagovat

[2]: Ehm... zvláštní kamarád :-D Ale taky bych byla radši feministka než kurva 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama