"Nemůže-li pravda býti projevena bez pohoršení, lépe je přijmouti pohoršení, nežli pustiti pravdu." Jan Hus 

Všude je tráva zelenější

31. října 2011 v 18:04 | The Truth
Abyste se všichni z toho Německa neposrali. V Německu je totiž všechno lepší. Sice je úplně jedno, že Němci co sem jezdí, se chovají jako prasata a už v minulosti měli tendence schlamstnout celej svět. A co my Češi na to? Lezeme jim do prdele.

Dneska jsem vyslechla rozhovor dvou slečen, kde jedna celou cestu nezavřela pusu a vykládala o nějakém kamarádovi, který ji pozval na návštěvu a má "úplně supermoderně vybavenej dům", sice je starej (ten dům, ne ten kamarád), ale je "nově zrekonstruovanej". Nejdřív jsem se samozřejmě pozastavila nad výrazem, že je něco nově zrekonstruovaného. Tak když něco rekonstruuji, tak to asi bylo staré, a nyní je to (jako) nové, ne? Pokud někdo víte, jak vypadá něco "nově zrekonstruovaného", budu ráda když mi to objasníte. Do toho se přidala další slepička - její spolucestující s dotazem, který byl nasnadě, kde na to ten chlapec vzal? "No, kde asi", odpověděla první slepička. "On si to může dovolit, pro něj peníze nejsou problém, protože dělá v Německu." ... a pozor, teď přijde ta bomba: "Vydělává si sto tisíc měsíčně!!!" (ještě jsem čekala dodatek euro, ale měna nebyla blíže specifikována) Druhá slepička vykulila oči, a bylo vidět, že v jejím mozečku už jí šrotovalo, že až dokončí školu (studenty totiž poznáte na první pohled, zvlášť v období, kdy se chystají maturitní plesy), musí do toho Německa taky. Jako by to, že někdo pracuje v Německu, znamenalo, že přejde hranice, někdo ho vezme za ruku a dovede ho do vyhřáté kanceláře, kde se bude šťourat v prdeli a za to dostane sto tisíc. Dámy a pánové, objev století - i v Německu totiž potřebují uklízečky, prodavačky, lidi do továren k pásům a podobně, takže si nemyslete, že tam vás čeká jenom lesk a sláva - budou vás tam buzerovat stejně tak, jako tady (výhodou ovšem je, že pokud neumíte Německy, nebudete jim rozumět).

Další věc, co mě opravdu naštve je, jak někdo přijede z Německa a je celý nadšený, že tam mají super aquapark/výborné restaurace/nádherné pamatáky, čím Českou republiku zaškatulkuje do země, kde lezeme po stromech a žereme banány. Proboha lidi! Otevřete ty oči! Copak tu máme málo památek, bazénů, a dalších zajímavých míst? Pak si stěžujte, že tady všechno upadá, když vám ani ten pitomej českej aquapark neni vhod!!!!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fáďos Fáďos | Web | 4. listopadu 2011 v 14:07 | Reagovat

Nikde nemají všechno... Máme prostě své věci. A i kdybychom tady neměli téměř nic - pořád jsem se tu narodil, vyrostl a mám to tu rád.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama