"Nemůže-li pravda býti projevena bez pohoršení, lépe je přijmouti pohoršení, nežli pustiti pravdu." Jan Hus 

Budou?

26. ledna 2013 v 21:16 | The Truth
Přijdou s novým prezidentem změny?

Tak máme po volbách, konečně. Samozřejmě ale vím, že to ještě není konec. Teď nastává to období, kdy všichni fanatiční fanoušci "Karla" (ano, nazývám ho familiérně, přestože ho osobně neznám a nesnáším ho, ale trochu se bojím, aby jsme si dobře rozumněli, protože mi občas připadá, že jeho voliči neznají ani jeho příjmení) budou nadávat, že se za nového prezidenta stydí, že chudák Karel a že všichni Zemanovo voliči jsou idioti bez mozku. No, ale co se dá dělat (samozřejmě je mi jasné, že kdyby vyhrál Karel, budou nasraní zase jeho odpůrci a tak dále), určitě to přežiju líp než tu neskutečnou mediální masáž, která probíhala těsně před volbami - orodování za Karla u rádoby-celebrit, nošení přiblblých odznáčků s Karlem jako pankáčem (můžete mi, prosím, někdo objasnit, co má tenhle člověk s pankáčema společného?) a fanatické "výkřiky" v diskuzích typu "když Karel zpíval hymnu, skoro jsem brečela, jak mě to dojalo" (ano, to je opravdu reálný výrok) - nebo že by to bylo spíš "já jsem se vám tenkrát dojal" jako to bylo v Cimrmanově hře Akt?

Ano, pokud to ještě nevíte, tak já Karla nenávidím, ale je mi ho i na jednu stranu tak trochu líto. Nechci ho jako prezidenta a nechápu, jak se mohl dostat do druhého kola prezidentských voleb. Přijde mi to jako naprosto paradoxní - spousta lidí nadává na vládu, Kalouska a pak jdou, a hodí do urny obálku s hlasovacím lístkem pro Karla? Co to je za logiku? Ano, můžete mi zase argumentovat tím starým dobrým "ale dyť prezident je jen loutka a nemá žádný pravomoce". Ano, Karel by jistě loutka byl (Kalouskova) a je pravda, že tolik toho změnit nemůže (alespoň ne tolik zásadního, jako vláda), ale jeho volbou přece dáváme jasně najevo, že jsme s vládou spokojení, že si s námi (a našimi penězi) Kalousek vytírá prdel, ale nám to nevadí, ba co víc, vítáme to a necháme si srát na hlavy za mohutného provolávání sláva.

Netvrdím, že Zeman je můj kůň, protože můj kůň byl úplně někdo jiný, protože vím, že ani on není čistý jako lilie a pravděpodobně toho moc nezmění. Stejně tak nečekám, že bude pečlivě a poctivě plnit svůj program a svoje sliby (koneckonců, na to jsme tady beztak zvyklý), ale ano, Zeman je pro mě menší zlo. A co se týče v reprezentaci naší země, myslím, že si s Karlem nemají co vyčítat. Oni totiž neZemanovci vykládají, že Zeman je hulvát, že neumí jednat s lidmi, chlastá a není reprezentatvní v zahraničí (přitom prezidenti ostatních zemí jsou dokonalí andělé) - kdežto Karel se svým nechutným projevem a neustálým spaním reprezentativní je. Karlovi fanatici také často uváděli, že je ošklivé, že se zaměřujeme na Karlovu zvracející mluvu, když on má jen vadu řeči. A že spí, protože je už starý a je nemocný. To je sice všechno hezké, ale k čemu nám napůl mrtvý, špatně mluvící prezident je?

A jestli přijdou ty změny? Nevím. Nevím totiž, jaké by měly přijít. A pokud nějaké zásadní přece jen přijdou, nemyslím si, že to bude od prezidenta. Možná od vlády... Možná by už ale bylo konečně načase, aby ty změny přicházely od nás, "obyčejných" občanů. Abychom se přestali krčit a poníženě snášet to, jak se s námi zachází. Ale jedno je jasné, články na blogu, diskuzemi na novinkách, statusy na fejsbuku, ani nadáváním v hospodě toho moc nedokážeme.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tenisák Tenisák | E-mail | Web | 26. ledna 2013 v 21:31 | Reagovat

Máš pravdu. Nenávidí Kalouska a hodí to karlovi. taky nechápu. Na internetu jsem zjistil, že fanoušci Karla neumí prohrávat. Například z našeho spektra ( Táňa ) jsme nikoho neuráželi. Divná mentalita karlovců.
Ovšem teď tě naštvu. Hodil jsem to dnes Karlovi. Hodně jsem přemýšlel, a nevěděl. Dokonce jsem nechtěl jít ani volit. Ale nakonec jsem se rozhodl, že půjdu. Proč? Jak ty nemáš ráda Karla, já Zemanba. pamatuji si ho když vládl, jeho opoziční smlouvu a zavírání očí před korupcí.
Měj se jezky a ahoj :-)

2 Em Age Em Age | Web | 26. ledna 2013 v 21:32 | Reagovat

Myslím, že změny by přišly se změnou celého politického systému naší země, preident v parlamentní republice zase takový veta právo nemá, ale nechci tu nějak mudrcovat, protože o politice moc nevím. :-D  :-)

3 Adelaine Adelaine | Web | 26. ledna 2013 v 21:43 | Reagovat

"To je sice všechno hezké, ale k čemu nám napůl mrtvý, špatně mluvící prezident je?" Tohle mě pobavilo, pravda. :D A jinak vlastně souhlasím s celým článem.

4 Lady Diabolus Aki Mortem Lady Diabolus Aki Mortem | Web | 26. ledna 2013 v 21:51 | Reagovat

No, o politice moc nevím, ale já bych volila pana Schwarzenberga (snad je to správně...), protože na rozdíl od pana Zemana nikoho neopodstatněně neurážel.

5 Enitas Enitas | Web | 26. ledna 2013 v 22:24 | Reagovat

Souhlasím asi se vším. Skoro mi připadalo, že na blogu se vyskytují pouze lidé, co volili "Karla"... Naštěstí ne. Mně osobně hodně vadí ty jeho odznáčky a tak dál s čírem na hlavě. Schwarzenberg je pankáč jak vyšitej, no. Každopádně si myslím, že když se pořád tak každej ohání demokracií, měli by se všichni, kdo podporovali knížete, uklidnit a přijmout fakt, že vyhrál Zeman.

6 Ravicu Ravicu | Web | 26. ledna 2013 v 22:47 | Reagovat

Opět nezbývá než souhlasit!

7 Lith Lith | 26. ledna 2013 v 23:09 | Reagovat

Sice, jakožto pouze 16letá holka, do toho asi nemám co kecat, ale přiznám se, že i já fandila Karlovi. Jak už psalo dneska ve svých článcích a názorech mnoho lidí, jeho kampaň byla úplně jiného kalibru, nikoho neurážel ani nezesměšňoval. Pan budoucí prezident je pro mě jen velmi arogantní člověk, při jehož dnešní tiskovce jsem nevěděla jestli se smát nebo brečet. Samozřejmě je velmi inteligentní, ale z jeho vystupování se mi ježí vlasy hrůzou. Spodních deset milionu lidí? Bulváry? První slečna? Slávie versus Sparta?
Výsledek voleb je jaký je, snažím se ho respektovat, ale vím, že mi to nějaký čas ještě potrvá..

8 Ann Ann | 28. ledna 2013 v 17:10 | Reagovat

Myslím si (a to nejsem žádný velký Karlovec - začala jsem mu fandit až do druhého kola), že je lepší mít huhňajícího starého člena této vlády, než pana Zemana a to z několika důvodů:
1. podle mě se jako buran opravdu chová, jak píše Lith, je samozřejmě inteligentní, ale na můj vkus si je toho příliš vědom a rád se vytahuje. Karel se podle mě chová jako gentleman, zatímco Zeman mi příliš připomíná soudruhy (neříkám, že je to opravdu soudruh, ale přijde mi jako jejich takové téměř stereotypní zobrazení).
2. k tomu gentlemanství - jak může říct (jistě, řekl, že to byla chyba jeho štábu), že Karlova rodina kolaborovala s náckama, když je známo, že jeho táta a stejda bojovali v Pražském povstání v československých uniformách? A takovýhle věcí by se našla spousta. Celkově u něj pociťuju takovou... neúctu k jiným (mj. k novinářům).
3. nechci mít prezidenta napojeného na ruskou mafii. K tomu bodu není moc co psát, jelikož to je hold fakt (nejde jen o to, co píší média, znám i "lidi, kteří znají lidi..."). S tím souvisí i to, že prý celý prognostický ústav jsou agenti KGB, stejně jako Mečiar.
4. chci vědět, proč ho tak podporoval Klaus. Nebylo to třeba proto, že se Klaus, který shrábl peníze za amnestii, chce vrátit do politiky (hm...dejme tomu, že v ODS vystřídá Nečase, nebo si založí vlastní stranu, to už nechám na vás) a budou pokračovat ve svých nacvičených opozičních smlouvách? Jo, ještě jsem vynechala, že je známo, že Zeman je mstivý a s ČSSD si bude vyřizovat účty zcela zaručeně.
5. štve mě, že si hraje na levicového kandidáta. Mám dojem, že lidi si myslí (ostatně, to si myslí i když volí komunisty), že přivolají něco ze starých dobrých časů. Bohužel, podle věškerých informací, které mám k dispozici, bych řekla, že to bude spíše kapitalismus s ruskou tváří a to je něco, oč opravdu nestojím. (Ještě chci říct, že "dělat socialismus" tak, jak na to nostalgici vzpomínají je s otevřeným trhem albsolutně nemožné, takže smůla)

Abych nebyla tak jednostraný karlovec, co neumí prohrávat, napíšu tu i to, co vidím ošklivého na mém "koni":
a) především je to jeho spojení se současnou vládou. Já současnou vládu nemůžu cítit, ale Karel, jakožto ministr zahraničí, se pošpiňuje, řekla bych, pouze tím, že v ní zůstává.
b) HODNĚ mi vadí jeho proevropskost. Po Klausovi by to byl až příliš velký příklon na západ a to mi v nynější situaci nepříjde nejrozumnější.
c) názorově se s ním rozcházím i ve většině dalších věcí. Z velké části jsou to ty, ve kterých se shoduje s vládou (s tou která "nemá v plánu dělat sociální politiku", abych citovala Kalouse). To je víceméně obsažené v bodu a)

--- přesto, kdybych měla hlas, dala bych ho Karlovi. Jako politický subjekt ne, ale jako osoba samotná se mi velmi zamlouvá.
Proti jeho volební kampani nic nemám, u nás je na škole silná prokarlovská skupina, takže třetina lidí tam chodí s plackama (mnozí i teď), já jsem si žádnou neopatřila, ale přijde mi to jako pěkný nápad. Rozhodně se mi líbí, když se mládež dokáže pro něco politického nadchnout.
Takže jsem pro menší zlo. Celý národ se sice rozchází v tom, kdo to menší zlo je, ale jestli si mám vybrat mezi europskými a ruskými pány, zvolím si europské.

9 Tril Tril | 23. února 2013 v 22:14 | Reagovat

Jsi frajer. Souhlasim doslova s každym slovem.

10 MichaylRarmDrums MichaylRarmDrums | E-mail | Web | 5. září 2017 v 19:19 | Reagovat
13 BethanyGzw BethanyGzw | 25. října 2017 v 20:17 | Reagovat

Oh God. I don't know what to do as I have loads of work to do next week semester. Plus the university exams are nearing, it will be a stretch. I am already being nervous maybe I should <a href=https://about.me/jacobcharlotte>here</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

14 AlysonAqn AlysonAqn | E-mail | Web | 28. října 2017 v 0:01 | Reagovat
15 DavidBok DavidBok | E-mail | Web | 18. května 2018 v 2:49 | Reagovat

where to order prescription drugs from canada <a href= http://mkbs.net/pharmacy/# >how to order prescription drugs from canada</a> woman

16 mobdmlwm mobdmlwm | E-mail | Web | 21. července 2018 v 8:04 | Reagovat

online pharmacy viagra <a href= http://viagra17.com/viagra-discount >viagra</a>

17 ecgfpsmk ecgfpsmk | E-mail | Web | 21. července 2018 v 9:54 | Reagovat

cheap viagra <a href= http://viagra17.com >viagra online</a>

18 ztbdywrv ztbdywrv | E-mail | Web | 21. července 2018 v 21:54 | Reagovat

buy viagra online <a href= http://viagra17.com >buy viagra</a>

19 vaaajvaj vaaajvaj | E-mail | Web | 22. července 2018 v 11:59 | Reagovat

daazuo <a href=  https://viagrawithoutdoctorspres.com# >viagra without prescription</a>

20 adbxnxpr adbxnxpr | E-mail | Web | 22. července 2018 v 15:54 | Reagovat

ywqruq <a href= https://sildenafilcitrategenericviagra100mg.com# >sildenafil 20 mg tablet</a>

21 qlcnjmrz qlcnjmrz | E-mail | Web | 22. července 2018 v 17:55 | Reagovat

kyxrsg <a href= https://buycialisinmexico.com# >buy cialis</a>

22 xseaocgy xseaocgy | E-mail | Web | 22. července 2018 v 20:02 | Reagovat

zzvbmh <a href= https://sildenafilcitrategenericviagra100mg.com# >sildenafil citrate 100mg tab</a>

23 zuudxtrq zuudxtrq | E-mail | Web | 23. července 2018 v 0:28 | Reagovat

yoglds <a href= https://sildenafilcitrategenericviagra100mg.com# >sildenafil dosage for men</a>

24 uinfqkng uinfqkng | E-mail | Web | 23. července 2018 v 2:41 | Reagovat

qdywez <a href= https://buycialisinmexico.com# >buy cialis online</a>

25 llkzplgr llkzplgr | E-mail | Web | 23. července 2018 v 12:37 | Reagovat

byftcq <a href= http://cialisneu.com# >buy cialis</a>

26 errmbihn errmbihn | E-mail | Web | 23. července 2018 v 16:45 | Reagovat

sounmo <a href=  http://viagrawithoutadoctorprescriptionneu.com# >viagra without a doctor prescription</a>

27 tfbzzhof tfbzzhof | E-mail | Web | 23. července 2018 v 20:58 | Reagovat

uqmsbi <a href= http://cialisneu.com# >cialis from mexico</a>

28 esdytaqe esdytaqe | E-mail | Web | 23. července 2018 v 23:08 | Reagovat

evvkhp <a href= http://cialisneu.com# >example here</a>

29 kdlmukjn kdlmukjn | E-mail | Web | 24. července 2018 v 3:41 | Reagovat

dwjfec <a href=  http://viagrawithoutadoctorprescriptionneu.com# >tm eye ltd</a>

30 uljwqsvw uljwqsvw | E-mail | Web | 24. července 2018 v 6:00 | Reagovat

pbqnvy <a href=  http://viagrawithoutadoctorprescriptionneu.com# >viagra without a doctors prescription</a>

31 vjklksvm vjklksvm | E-mail | Web | 26. července 2018 v 14:52 | Reagovat

e <a href= http://viagratph.com# >buy cheap viagra</a> box <a href=http://viagratph.com#>buy cheap viagra</a> buy cheap viagra

32 lqdrcsxg lqdrcsxg | E-mail | Web | 30. července 2018 v 14:57 | Reagovat

k <a href= http://viagratph.com# >cheap viagra</a> sorry <a href=http://viagratph.com#>buy cheap viagra</a> buy viagra generic

33 bycrdmxs bycrdmxs | E-mail | Web | 1. srpna 2018 v 17:23 | Reagovat

n <a href= http://viagratph.com# >viagra</a> ten <a href=http://viagratph.com#>buy viagra generic</a> viagra online

34 vdeieezu vdeieezu | E-mail | Web | 6. srpna 2018 v 16:51 | Reagovat

v http://prednisonevikky.com# prednisone online <a href= http://prednisonevikky.com# >cheap prednisone</a> these

35 dlilkntc dlilkntc | E-mail | Web | 6. srpna 2018 v 17:29 | Reagovat

u http://viagravikky.com# where to buy viagra online

36 vguyvqox vguyvqox | E-mail | Web | 7. srpna 2018 v 5:17 | Reagovat

t http://prednisonevikky.com# buy prednisone online without a script

37 ggkgkrjp ggkgkrjp | E-mail | Web | 7. srpna 2018 v 8:20 | Reagovat

z http://prednisonevikky.com# prednisone canada <a href= http://prednisonevikky.com# >prednisone online</a> directly

38 vnzhsstp vnzhsstp | E-mail | Web | 7. srpna 2018 v 10:16 | Reagovat

k http://prednisonevikky.com# buy prednisone online without a script <a href= http://prednisonevikky.com# >buy prednisone</a> cousin

39 aaowbggb aaowbggb | E-mail | Web | 7. srpna 2018 v 14:54 | Reagovat
40 ehbyieqh ehbyieqh | E-mail | Web | 7. srpna 2018 v 18:44 | Reagovat

h http://prednisonevikky.com# prednisone canada

41 kpfhpupz kpfhpupz | E-mail | Web | 7. srpna 2018 v 20:11 | Reagovat

y http://prednisonevikky.com# prednisone online <a href= http://prednisonevikky.com# >prednisone canada</a> lord

42 fqjdntdu fqjdntdu | E-mail | Web | 8. srpna 2018 v 4:28 | Reagovat

n http://prednisonevikky.com# prednisone <a href= http://prednisonevikky.com# >prednisone canada</a> shut

43 rfxtuwta rfxtuwta | E-mail | Web | 8. srpna 2018 v 8:47 | Reagovat

v http://viagravikky.com# generic sildenafil <a href= http://viagravikky.com# >generic viagra</a> answered

44 lmpzouni lmpzouni | E-mail | Web | 8. srpna 2018 v 19:59 | Reagovat

p http://cialisvikky.com# cialis daily use <a href= http://cialisvikky.com# >cialis canada</a> seemed

45 itkdljam itkdljam | E-mail | Web | 8. srpna 2018 v 21:05 | Reagovat
46 mclcfcta mclcfcta | E-mail | Web | 14. srpna 2018 v 19:22 | Reagovat

l <a href= http://viagratph.com >buy viagra</a> service <a href=http://viagratph.com>generic viagra</a> viagra

47 xuovpatl xuovpatl | E-mail | Web | 15. srpna 2018 v 19:39 | Reagovat

j <a href= http://viagratph.com >buy viagra generic</a> still <a href=http://viagratph.com>buy viagra</a> buy cheap viagra

48 sjqmlfrj sjqmlfrj | E-mail | Web | 16. srpna 2018 v 8:31 | Reagovat

t <a href= http://viagratph.com >viagra online</a> part <a href=http://viagratph.com>buy cheap viagra</a> cheap viagra

49 ukeklkoe ukeklkoe | E-mail | Web | 16. srpna 2018 v 15:08 | Reagovat

k <a href= http://viagratph.com >viagra</a> up <a href=http://viagratph.com>buy viagra generic</a> cheap viagra

50 fvtbuwzx fvtbuwzx | E-mail | Web | 21. srpna 2018 v 4:03 | Reagovat

c <a href= http://viagratph.com >cheap viagra</a> heart <a href=http://viagratph.com>buy viagra generic</a> buy cheap viagra

51 jxeiggdz jxeiggdz | E-mail | Web | 21. srpna 2018 v 5:41 | Reagovat

a <a href= http://viagratph.com >cheap viagra</a> broke <a href=http://viagratph.com>generic viagra</a> buy cheap viagra

52 Inews Inews | E-mail | Web | 27. září 2018 v 18:30 | Reagovat

Hello.  We tender vital hgh therapy.

<a href=https://healthgains.com/sexual-health/>buy hgh</a>

53 Ricazdonah Ricazdonah | E-mail | Web | 29. září 2018 v 19:35 | Reagovat

sracokkal
http://withoutdoctorsprescription.com - rsa anti-fraud
philately
<a href="http://withoutdoctorsprescription.com">rsa anti-fraud abuse
</a> pubici
roxxpass

54 aimeexb4 aimeexb4 | E-mail | Web | 4. října 2018 v 12:39 | Reagovat

Late-model work
http://arab.egypt.adultnet.in/?post-esperanza
gril u.s. kopen brainwashing spaind

55 laurelyb2 laurelyb2 | E-mail | Web | 5. října 2018 v 17:42 | Reagovat

Sexy photo blog
http://hotties.pictures.erolove.in/?entry.aimee
xvideos bengali sex free arab sex films free dog fuck video atlantic music corp hollywood lesbian maid fuck

56 margoha1 margoha1 | E-mail | Web | 7. října 2018 v 5:35 | Reagovat

Stared unusual project:
http://bdsm.bondage.erolove.top

57 marlakt1 marlakt1 | E-mail | Web | 7. října 2018 v 20:53 | Reagovat

Release pictures  
victorian erotic photos erotic death top erotic films french erotic art prono xxx video    
http://bisexuals.erolove.in/?ariana  ;
  erotic java game erotic song erotic cards erotic calendars romantic erotic movies

58 albayy1 albayy1 | E-mail | Web | 8. října 2018 v 1:34 | Reagovat

New porn blog    
http://latexsex.net.erolove.in/?facebook_alyssa
   free adult cartoons erotic food erotic pleasure erotic love poems

59 millicentfs11 millicentfs11 | E-mail | Web | 11. října 2018 v 8:55 | Reagovat

Revitalized web invent:
http://aaron.projects.telrock.org

60 louispy18 louispy18 | E-mail | Web | 11. října 2018 v 19:40 | Reagovat

My redone gay porn spot  
http://gayfiles.xblog.in/?page-zachery
  gays and lesbians gay winnipeg rich gay men gay free chat rooms gay cholos

61 Online Loans Online Loans | E-mail | Web | 18. října 2018 v 18:51 | Reagovat

loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">credit loans guaranteed approval</a> loans online approval <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>loans guaranteed approval</a>

62 CurtisVon CurtisVon | E-mail | Web | 18. října 2018 v 22:13 | Reagovat

Срочный ремонт домофонов в Москве

<a href=http://domofon-lider.ru/remont-domofonov>монитор видеодомофона kenwei Ремонт домофонов Москва.......</a>

63 MorrisTah MorrisTah | E-mail | Web | 21. října 2018 v 18:48 | Reagovat

The  doctors are powerless, you don’t believe in anything anymore, http://catcut.net/mxHw but there is still a solution - 8 capsules of AminoBoosters per day will help to  eliminate the most serious disease. AminoBoosters is analogue of Laminine LPGN and are 4 times more affordable as Laminine by LPGN contact me at t.+12487304178 Skype tatyana.kondratyeva2

64 Geraldwer Geraldwer | E-mail | Web | 22. října 2018 v 10:52 | Reagovat

Ansamblu Basarabenii-Dansatori profesionisti<a href=http://dansatori.com/>.</a>

65 shelleywm2 shelleywm2 | E-mail | Web | 23. října 2018 v 0:39 | Reagovat

Started unusual snare stand out
http://big.boobs.xblog.in/?post-ashley
free italian classic porn films top 100 blowjobs in porn porn niche wild jungle african porn movies fat grannie porn

66 Joshuabal Joshuabal | E-mail | Web | 23. října 2018 v 19:50 | Reagovat

台北-中和【均媄醫美診所】─台北微整形、童顏針、玻尿酸最推薦的醫美診所! http://micro-plastic.com/

67 Rozermah Rozermah | E-mail | 30. října 2018 v 16:21 | Reagovat

custom writing services reviews
<a href=http://writemyessayhelpcenter.com>custom writing
</a>  college essay writers
<a href="http://writemyessayhelpcenter.com">best essay writing service
</a> - essay editors
website writes essays for you

68 gladyskp69 gladyskp69 | E-mail | Web | 31. října 2018 v 1:42 | Reagovat

My creative website:
http://mercedes.go.telrock.net

69 kylegm11 kylegm11 | E-mail | Web | 1. listopadu 2018 v 17:24 | Reagovat

Fresh gay images  
http://men.sexblog.pw/?page-justin
  shemar moore gay gay quotes gay definition gay thong gay animation

70 RizardFeawl RizardFeawl | E-mail | 5. listopadu 2018 v 20:47 | Reagovat

professional report writing services
http://essayfasthelp.com - paper writing service
  article writing service
<a href="http://essayfasthelp.com">custom writing
</a> - college application help service
best resume writing services in nyc

71 queenww18 queenww18 | E-mail | Web | 10. listopadu 2018 v 3:43 | Reagovat

My novel number
download bible for android free download sex apps free calls and text app android apps free download to pc for mobile free hd wallpapers downloads
http://games.android.telrock.net/?gain.michelle
downloadable pictures best value android smartphone adult stream online download software android apk top 10 android phones

72 MarlinShozy MarlinShozy | E-mail | Web | 13. listopadu 2018 v 1:48 | Reagovat

喜多福,乾拌麵,拌麵,乾麵,呷什麵,關廟麵,手工麵,手作麵,沙茶咖哩,川味麻辣 牛肉風味,油蔥香菇,香蒜麻醬,紅油烏醋,麻辣麻醬,川味麻辣,團購美食,sidofu,日曬麵條,古法手工精製,日光自然曬乾

https://www.sidofu.net/

73 stephanieln69 stephanieln69 | E-mail | Web | 14. listopadu 2018 v 14:01 | Reagovat

Rejuvenated web project:
http://booty.big.sexgalleries.top

74 APISDrask APISDrask | E-mail | Web | 16. listopadu 2018 v 16:28 | Reagovat

Представим, вы владелец нового web-ресурса, который имеет приятный дизайнерские решения, удобную навигацию и полезную для покупателей информацию. Но до сих пор нет участников на вебсайте. Что делать? Те, кто имеют свой бизнес мы поможем вам создать продающийся сайт. Науке давно известно, ни одно реальное либо виртуальное предприятие не может продвигаться само по себе. Отдельной фирме нужна подспорье в приобретении популярности, а во Глобальной паутине без нее категорически не обойтись из-за бурной конкурентной борьбы.Мы занимаемся разработкой корпоративных  сайтов.

Мы всегда готовы запустить полновесный портал в течение десятка дней. Помимо оказания полных online-сайтов, мы выполняем предложения тех. содействия: уместное продление хостинга и доменного имени, добавление контента на интернет-сайт, публикация новостей. Наши услуги могут помочь вам стать фаворитом на необъятных просторах сети интернета.

продвижение сайта под гугл. - <a href=https://apistudio.ru/>продвижение сайтов в топ google</a>

75 lali4kamurdy lali4kamurdy | E-mail | Web | 21. listopadu 2018 v 4:52 | Reagovat

Израиль и народ израиля общаются тут

Еврейская социальная сеть IsraFace.Com объединяет Израиль, Россию, Соединённые Штаты и другие страны. Долгое время народ Израиля бродил по пустыне и был веками разрознен, но теперь евреи снова могут быть едины независимо от расстояний. Иудеи и израильтяне в Тель-Авиве и в Лос-Анджелесе, в Москве и на Дальнем Востоке, в Мюнхене и в Будапеште теперь объединены одной социальной сетью! Если Израиль - ваша родина, если народ Израиля - это ваш народ, то IsraFace.Com создана специально для вас. Галахические евреи и потомки еврейских отцов, иудеи, олимы и коренные израильтяне, гиёрет и геры! Назначайте свидания, заводите знакомства в Израиле, создавайте группы и сообщества по интересам, находите новых друзей. Регистрируйтесь и приглашайте близких и родственников! Обменивайтесь сообщениями отмечайте друзей и себя на фото, делитесь фотографиями и видео. Мы ждём вас и ваших друзей! Вы собираетесь эмигрировать в Израиль? Знакомства в Израиле на IsraFace.Com - это отличный способ найти любовь на земле обетованной! Народ Израиля общителен и любвеобилен. В IsraFace.Com самые красивые еврейские девушки и женщины Израиля, горячие еврейские парни и богатые еврейские мужчины из дальних стран. Недавно переехавшие в Израиль мужчины и женщины имеют возможность найти пару на IsraFace.Com. Все возможности сайта абсолютно бесплатны. Не упустите свой шанс обрести счастье, присоединяйтесь к IsraFace.Com ! Евреи и еврейки, набожные иудеи и израильтяне ищут вторую половинку в Израиле и по всему миру. Знакомства в Израиле стали доступны как никогда ранее! Еврейские женщины и мужчины Израиля могут встретить свою половинку в IsraFace.Com ! http://israface.com

76 Ashleyret Ashleyret | E-mail | Web | 22. listopadu 2018 v 17:47 | Reagovat

В 1990-х и 2000-х годах целый ряд производств в городе прекратил существование из-за сложной экономической ситуации<>]<>0]. К концу 2010-х Челябинск имеет серьёзные экологические проблемы , в частности, почти ежедневное загрязнение воздуха, что является одной из причин оттока населения в другие регионы страны<>1] . Челябинск также испытывает серьёзные трудности в хозяйственной и экономической сферах, что проявляется в деградировавших дорожной сети и общественном транспорте , а также в отсутствии городского благоустройства и архитектуры . Тем не менее, Челябинск является одним из крупнейших культурных, экономических, деловых и промышленных центров Урала, где промышленность составляет 38 % от валового муниципального продукта<>2] .

<b>Озеро Смолино</b>

В черте города Челябинска расплескала матушка-природа лазоревые воды озера Смолино, возраст которого уходит глубоко в века, а точнее колеблется в районе 3 миллионов лет. Доказательством служит найденное на берегах грузило доисторического рыбака, датированное аж 4 тысячелетием до н. э.

77 ChuzkwAk ChuzkwAk | E-mail | Web | 23. listopadu 2018 v 5:11 | Reagovat

doctoral dissertation help
http://writemyessayassist.com - custom writing
  psychology thesis
<a href="http://writemyessayassist.com">essay writing service
</a> - can you write my paper
cover letter online application

78 elizalo16 elizalo16 | E-mail | Web | 23. listopadu 2018 v 17:46 | Reagovat

Hi new project

http://kaila.netnet.xblognetwork.com/?entry.maegan

american wife porn 3gp porn video fosters xxx toon porn fuckin porn vids free porn oil wreslting cumming

79 marleneqs3 marleneqs3 | E-mail | Web | 25. listopadu 2018 v 3:44 | Reagovat

New sexy website is available on the web
http://busty.porn.bloglag.com/?katelynn

indian porn massages free stud porn video thumbs nastiest porn video ever slo motion porn stealing on camera fucked porn

80 terriee60 terriee60 | E-mail | Web | 25. listopadu 2018 v 19:23 | Reagovat

Hardcore Galleries with hot Hardcore photos
http://porn.forum.bloglag.com/?janet

melissa and akon porn young porn tied up high definition porn women likes it small porn camryn kiss porn

81 frankgn1 frankgn1 | E-mail | Web | 27. listopadu 2018 v 1:03 | Reagovat

Daily updated super sexy photo galleries
http://hot.lesbian.xblognetwork.com/?noelle

ok porn free high res porn videos porn girl heels pain porn ube megalive porn

82 jefferyxy1 jefferyxy1 | E-mail | Web | 27. listopadu 2018 v 4:56 | Reagovat

Hot teen pics
http://naturall.tits.fetlifeblog.com/?daniela

teenlove porn amber milf porn tampa bay wife porn free ebony squirt porn videos 10 or more men porn movie

83 Autobeaussy Autobeaussy | E-mail | Web | 28. listopadu 2018 v 1:20 | Reagovat

Когда авто стекло покрывается трещинам и потребуется замена, то вам в автомобильном сервисе несколько видов авто стекл: оригинальное и послепродажное. От вас зависит какое вы выбирите.

Автостекла, как и любые другие запасные части автомобиля, делятся на фирменные  и от производителей других фирм. Оригинальные автомобильного стекла   выпускаются либо на АВТОЗАВОДЕ, занимающемся выпуском автомашин, либо у подрядчиков  автоконцерна, выпускающих запасные части по лицензии производства, которые напрямую устанавливаются в производимые автомашин.
Магазин авто DQD Industry ведет реализацию Автомобильных стёкл по всей  России.
Установкой Автомобильных стёкл Занимается наша фирма.

Полировка лобовых стёкл от авто.
Очень частым дефектом модного авто становится потеря автомобильным стёклом прозрачности из-за потёртостей, царапин, как правило, от стеклоочистителей. В пользу надёжности транзитников производители создают автомобильные стёкла из довольно мягких видов стекла, что и делает этот изъян известным.
Частые повреждения автостекл бывают: незначительные, глубокие, средние повреждения.
Корпорация фуяо устанавливает автостекла как на отечественные, так и на зарубежные автотранспорт а также на большие авто.
компания Фуяо  отпускает авто стёкла на заказ.

Официальный электронный магазин лобовых стекол <a href=https://fuyao63.ru/>заднее стекло</a>

84 sondrahn18 sondrahn18 | E-mail | Web | 30. listopadu 2018 v 18:46 | Reagovat

Daily updated super sexy photo galleries
http://free.hard.porn.hotblognetwork.com/?eliana

shaved teen closeup porn free mature free porn videos daria d porn 3 d porn girls sleep crawler porn

85 envigue envigue | E-mail | Web | 1. prosince 2018 v 2:25 | Reagovat

The spa exotic waiting visit one of the options massage, is what we do. The attractive masseurs our the spa will give you an unforgettable experience. The spa center is a place of rest and relaxation.
The center Happy ending massage in Virginia Beach
rightfully considered successful way relax after the end of the strenuous workweek is 4hands massage.
Gorgeous method better comprehend in sensations and wishes of a loved one - a common 4hands massage, producing powerful stimulating effect. The skill Masseuses massage in Virginia Beach opens freedom for  creativity in building deep feelings, besides this is amazing image state love and appreciation born to man.
in many ways Anticellulite massage in Fort Worth from Charming the woman  the massage. Men can come to us in the erotic massage parlor you can choose any kind of massage yourself and relax with an erotic massage and we will make an unforgettable massage.

Victoria from the Spa of the relaxing massage in Chicago become your favorite individual masseuse at any time.

Our showroom works in NY. : <a href=https://relaxing.massage-ny.com>relaxing massage</a>

86 JosephSloge JosephSloge | E-mail | Web | Sobota v 10:30 | Reagovat

Где присмотреть себе новые  
<a href=http://marshag.ru/ograzhdeniya-i-perila>стеклянные ограждения</a> по вашим размерам.

87 earlsk69 earlsk69 | E-mail | Web | Sobota v 13:23 | Reagovat

Sexy photo galleries, daily updated pics
http://porn.stories.hotblognetwork.com/?miriam

bald headed girl porn milf free porn ii xxx fucking porn pictures porn stockings older wife bisexual teens porn

88 essieus69 essieus69 | E-mail | Web | Sobota v 18:05 | Reagovat

Free Porn Galleries - Hot Sex Pictures
http://busty.tits.big.relayblog.com/?jaylyn

free cowboy gay porn free porn cheerleaders free young cheerleading porn bodybuilding porn bitches kizzer porn

89 slisseNen slisseNen | E-mail | Web | Včera v 23:14 | Reagovat

Интернет магазин дверей<a href=https://dum.md/ru/projects/dveri-posle-ustanovki>.</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama